Urząd Miejski w Gościnie
Powróć do: Termomodernizacja

Zmiana regulaminu

logo

Burmistrz Gościna informuje, że w ramach naboru I/TERMOMODERNIZACJA/2022 na  termomodernizację budynków mieszkalnych wraz  z wymianą źródeł ciepła osób fizycznych, projektu pn. „Ograniczenie emisji zanieczyszczeń powietrza w Gminie Gościno poprzez termomodernizację budynków mieszkalnych, który jest finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 Oś priorytetowa XI Wparcie sektora zdrowia  i środowiska w kontekście pandemii COVID  Działanie 11.2 Wsparcie efektywności energetycznej w kontekście pandemii COVID 19,  został zmieniony Regulamin udzielania wsparcia na działania termomodernizacyjne – wprowadzono możliwość zaliczkowania w trakcie realizacji inwestycji do 50% wartości przyznanego grantu. Warunkiem przekazania środków zaliczki jest złożenie wniosku  o wypłatę zaliczki zgodnie z załącznikiem nr 4 do regulaminu.



Pliki do pobrania: