Pierwszy Turniej Koszykówki 5x5 w Gościnie za nami
Turniej pełen emocji i sportowej rywalizacji w Gościnie. To był dzień pełen emocji, sportowej walki i świetnej atmosfery. Dziękujemy wszystkim drużynom, zawodnikom i kibicom za obecność i stworzenie tak niesamowitego klimatu.
W turnieju udział wzięły drużyny:
- Basket Kołobrzeg I
- Basket Kołobrzeg II
- FUSION Basket Szczecin
- Pomerania Basket Darłowo
- Monar Marianówek
- Basket Gościno
Klasyfikacja końcowa turnieju:
- Fusion Basket Kołobrzeg
- Pomerania Basket Darłowo
- Basket Kołobrzeg II
Tytuł MVP turnieju trafił do Aleksandra Kujawskiego. Gratulacje.
Ogromne podziękowania kierujemy do naszych sędziów za profesjonalizm, zaangażowanie i czuwanie nad przebiegiem całego turnieju. Wielkie brawa należą się również Bartkowi Diduszko . Nie tylko za ogromne wsparcie organizacyjne i pomoc od początku do końca, ale także za przygotowanie konkursów i zabaw dla dzieci, które sprawiły najmłodszym mnóstwo radości.
Ogromne podziękowania dla dziewczyn, które swoim występem zumby umiliły przerwę podczas turnieju. Dzięki Wam na hali była jeszcze lepsza energia i świetny klimat.
Cieszymy się, że wydarzenie mogło odbyć się w ramach programu Aktywny Orlik. Ten turniej pokazał, że w Gościnie jest miejsce na koszykówkę, integrację i wspólne tworzenie czegoś naprawdę fajnego.
I choć ten dzień już się skończył… my nie mówimy „do widzenia”. Mówimy do zobaczenia wkrótce.











