Urząd Miejski w Gościnie

Pierwszy Turniej Koszykówki 5x5 w Gościnie za nami

Turniej pełen emocji i sportowej rywalizacji w Gościnie. To był dzień pełen emocji, sportowej walki i świetnej atmosfery. Dziękujemy wszystkim drużynom, zawodnikom i kibicom za obecność i stworzenie tak niesamowitego klimatu.

W turnieju udział wzięły drużyny:

  • Basket Kołobrzeg I
  • Basket Kołobrzeg II
  • FUSION Basket Szczecin
  • Pomerania Basket Darłowo
  • Monar Marianówek
  • Basket Gościno


Klasyfikacja końcowa turnieju:

  1. Fusion Basket Kołobrzeg
  2. Pomerania Basket Darłowo
  3. Basket Kołobrzeg II


Tytuł MVP turnieju trafił do Aleksandra Kujawskiego. Gratulacje.

Ogromne podziękowania kierujemy do naszych sędziów za profesjonalizm, zaangażowanie i czuwanie nad przebiegiem całego turnieju. Wielkie brawa należą się również Bartkowi Diduszko . Nie tylko za ogromne wsparcie organizacyjne i pomoc od początku do końca, ale także za przygotowanie konkursów i zabaw dla dzieci, które sprawiły najmłodszym mnóstwo radości.

Ogromne podziękowania dla dziewczyn, które swoim występem zumby umiliły przerwę podczas turnieju. Dzięki Wam na hali była jeszcze lepsza energia i świetny klimat.

Cieszymy się, że wydarzenie mogło odbyć się w ramach programu Aktywny Orlik. Ten turniej pokazał, że w Gościnie jest miejsce na koszykówkę, integrację i wspólne tworzenie czegoś naprawdę fajnego.

I choć ten dzień już się skończył… my nie mówimy „do widzenia”. Mówimy do zobaczenia wkrótce.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności