Drodzy Ósmoklasiści
Przed Wami ważny moment – egzamin będący podsumowaniem wielu miesięcy pracy, nauki i przygotowań.
Życzymy Wam spokoju, wiary w siebie i jasnego umysłu. Niech zdobyta wiedza zaprocentuje, a każde zadanie okaże się prostsze, niż się wydaje.
Dajcie z siebie wszystko i pamiętajcie – już dziś możecie być z siebie dumni.
Powodzenia na egzaminach!


