Urząd Miejski w Gościnie

Ponad 1 000 punktów świetlnych w Gminie Gościno w technologii LED

Z satysfakcją informujemy, że zakończyliśmy proces modernizacji oświetlenia ulicznego na terenie całej Gminy Gościno. Zadanie polegało na wymianie nieefektywnych ekologicznie i ekonomicznie opraw oświetleniowych na energooszczędne oprawy typu LED we wszystkich sołectwach gminy. W efekcie tego przedsięwzięcia, cała Gmina Gościno korzysta obecnie wyłącznie z energooszczędnych punktów świetlnych.

Dzięki inwestycji w nowoczesne oświetlenie drogowe, na terenie gminy rozbłysły energooszczędne oprawy (ponad 1000 szt.), które w znaczący sposób poprawiły estetykę naszych miejscowości. Zastosowanie tej technologii przyniosło również wymierne korzyści ekonomiczne - znacząco obniżyły się koszty utrzymania oświetlenia drogowego.

Modernizacja oświetlenia to kolejny krok w kierunku zrównoważonego rozwoju naszej gminy, łączący troskę o środowisko z dbałością o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców oraz efektywne gospodarowanie środkami publicznymi.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności