Urząd Miejski w Gościnie

Informacja Burmistrza Gościna dot. dystrybucji jodku potasu

Burmistrz Gościna informuje, że zarządzeniem Wojewody Zachodniopomorskiego gmina Gościno otrzymała tabelki jodku potasu, które jest zobowiązana w razie zaistniałych okoliczności rozdystrybuować na potrzeby mieszkańców gminy Gościno.
W związku z powyższym informuję, że dystrybucja tabletek - w razie zaistnienia konieczności ich wydania - będzie się odbywała w następujących punktach:
1.    w świetlicach wiejskich - dla mieszkańców danego sołectwa
2.    dla mieszkańców Gościna, Gościna Dwór, Kamicy i Lubkowic w punktach wyznaczonych w Gościnie:
a)    Dom Kultury, ul. Matejki 2
b)    budynek zaplecza stadionu w Gościnie, ul. IV Dywizji WP 68a
c)    sala posiedzeń w UM w Gościnie, ul. IV Dywizji WP 58
d)    nowy budynek siedziby OSP w Gościnie, ul. Jagodowa

Termin i czas wydawania tabletek jodku potasu zostanie podany do publicznej wiadomości w ogólnopolskich i lokalnych mediach.

Ulotka informacyjna

Ulotka informacyjna

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności