Urząd Miejski w Gościnie

Życzenia z okazji Dnia Bibliotekarza

Drogie Bibliotekarki, 

Pani Renato i Pani Aneto

Jesteście strażniczkami wiedzy, przewodniczkami po świecie literatury i kultury, a Wasze biblioteki to miejsca, gdzie każdy może odnaleźć inspirację, wiedzę i chwilę wytchnienia.

Dziękujemy za Waszą codzienną pracę, zaangażowanie i pasję, z jaką tworzycie przyjazną przestrzeń dla wszystkich mieszkańców naszej gminy. To dzięki Wam biblioteki w Gościnie i Robuniu tętnią życiem. 

Życzę Wam satysfakcji z pracy, wdzięczności czytelników, wielu sukcesów zawodowych oraz nieustającej energii do realizacji nowych, inspirujących pomysłów. Niech każdy dzień przynosi radość z dzielenia się literaturą i wiedzą, a Wasze biblioteczne półki zawsze wypełniają się najciekawszymi pozycjami.

Życzę również, aby Wasze biblioteki nadal rozwijały się i przyciągały kolejne pokolenia czytelników. 

Z wyrazami uznania i wdzięczności,

Marcin Pawlak 

Burmistrz Gościna

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności