Urząd Miejski w Gościnie

Życzenia dla Ósmoklasistów

Drodzy Ósmoklasiści!
Przed Wami niezwykle ważny moment, egzamin ósmoklasisty, który sprawdzi Waszą dotychczasowo nabytą wiedzę. 
Życzymy połamania pióra, optymizmu i dużo wiary we własne siły. Niech spełnią się Wasze marzenia i każdy z Was niech dostanie się do upragnionej szkoły.
Powodzenia i trzymamy za Was mocno kciuki!

Marcin Pawlak

 Burmistrz Gościna 

W tym roku do egzaminu ósmoklasisty przystąpiło 46 uczniów, ze szkół z terenu Gminy Gościno.   W dniu dzisiejszym odbył się egzamin z języka polskiego. Przed uczniami jeszcze dwa egzaminy z matematyki i języka obcego.

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności