Urząd Miejski w Gościnie

Zaawansowanie prac na ul. Wyspiańskiego i Matejki w Gościnie

W dniu dzisiejszym rozpoczęto układanie pierwszej warstwy bitumicznej na placu budowy ulic Wyspiańskiego i Matejki, co stanowi ważny etap realizacji projektu.

Przypominamy, że inwestycja obejmuje modernizację 340 metrowego odcinka, w tym przebudowę nawierzchni, chodników, budowę kanalizacji deszczowej i rozbudowę oświetlenia.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych robót. Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość podczas trwania prac.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności