Urząd Miejski w Gościnie

Startujemy z koszykarską przygodą w Gościnie

Burmistrz Gościna zaprasza wszystkich mieszkańców – małych i dużych – na piknik pełen sportowych emocji, dobrej zabawy i uśmiechu.


To nie tylko świetna okazja do spędzenia czasu razem, ale też początek serii wakacyjnych treningów koszykarskich dla dzieci i młodzieży, które gościnnie poprowadzi Bartosz Diduszko.


Rozpoczniemy z przytupem – zumbą na rozgrzewkę, która poruszy każdego i przygotuje nas do koszykarskich rozgrywek.

O świetną atmosferę zadba DJ Kostek, który nie tylko zagra najlepsze kawałki, ale też opowie o swojej pracy za konsoletą – będzie głośno!

Przyjdźcie, zobaczcie, rzucajcie do kosza i rozpocznijmy tę przygodę razem!

  • Niedziela 22.06.2025
  • Godzina 13.00


Do zobaczenia na boisku!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności