Urząd Miejski w Gościnie

Komunikat MWiK Sp. z o.o. w Kołobrzegu

Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. w Kołobrzegu informują, że od dnia 1 października 2024r.: 

Woda z sieci wodociągowej na terenie miejscowości Robuń jest zdatna do spożycia. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności