Urząd Miejski w Gościnie

Jubileuszowa Gala Strażacka

W dniu 08.05.2026 r. Burmistrz Gościna Marcin Pawlak uczestniczył w uroczystej Gali z okazji jubileuszu 25-lecia powstania Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej oraz 30-lecia Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. Wydarzenie odbyło się w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu i zgromadziło przedstawicieli samorządów, służb mundurowych oraz druhów ochotniczych straży pożarnych z całego regionu.

Uroczystość była okazją do podziękowania strażakom za ich codzienną służbę, poświęcenie oraz gotowość do niesienia pomocy mieszkańcom. Szczególnym momentem gali było wręczenie odznaczeń dla zasłużonych druhów seniorów.

Z dumą informujemy, że odznaczeni medalami z Gminy Gościno zostali:

  • druh senior Maciej Gołąb z OSP Gościno,
  • druh senior Kazimierz Trzciński z OSP Wartkowo.


Serdecznie gratulujemy wyróżnionym druhom i dziękujemy za wieloletnią działalność społeczną, zaangażowanie oraz wkład w rozwój ochrony przeciwpożarowej na terenie Gminy Gościno. Życzymy dalszych lat w zdrowiu, satysfakcji oraz nieustającej strażackiej pasji.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności