Urząd Miejski w Gościnie

Drodzy Uczniowie Gminy Gościno, witajcie po feriach

Ferie dobiegły końca – mamy nadzieję, że upłynęły Wam bezpiecznie, aktywnie i pozwoliły solidnie odpocząć. 

Życzymy Wam, aby dzisiejsze spotkania z rówieśnikami na szkolnych korytarzach przyniosły mnóstwo radości, a powrót do nauki był płynny i bezstresowy. Niech ten nowy semestr będzie czasem realizowania Waszych pasji i osiągania założonych celów.

Poniżej wrzucamy kilka zdjęć – krótkie wspomnienie tego, co działo się podczas ferii w naszej gminie. Miło było widzieć Waszą energię i uśmiechy.

Dobrego pierwszego dnia po przerwie i udanego całego tygodnia. 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności