Urząd Miejski w Gościnie

Bezpłatny dostęp do Internetu w ramach projektu WiFi4EU.

zdjęcie poglądowe

Szanowni Mieszkańcy!

Uprzejmie informujemy, że w naszej gminie został uruchomiony bezpłatny dostęp do Internetu w ramach projektu WIFI4EU.

Zapraszamy do korzystania z dostępu do Internetu o wysokiej prędkości w następujących lokalizacjach:

INSTALACJE ZEWNĘTRZNE:

- 6 punktów dostępowych wzdłuż ulicy IV Dywizji WP,

- boisko orlik przy szkole, plac przy scenie oraz plac zabaw (ul. Grunwaldzka i ul. Matejki),

- plac (szkoła, przedszkole i żłobek) -ul. Kościuszki i ul. Rubinowa.

- centrum przesiadkowe – dworzec autobusowy przy ul. Kolejowej,

- stadion Olimp Gościno, skatepark i siłownia przy ul. Sportowej,

INSTALACJE WEWNĘTRZNE:

- budynek Centrum Kultury i Książki przy ul. Matejki 2,

- budynek Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. IV Dywizji WP 66.

Jak można skorzystać z darmowego WiFi?

Należy wyszukać w telefonie sieć o nazwie WiFi4EU i zalogować się (do logowania nie jest potrzebne żadne hasło). Wówczas zostanie otwarte okno przeglądarki, w którym udostępniony jest regulamin. Należy się z nim zapoznać i zaakceptować, a następnie kliknąć „Zaloguj”.

 Zachęcamy do użytkowania i życzymy przyjemnego serfowania po sieci!

Mapa sięgu WiFi

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności