Urząd Miejski w Gościnie

Wigilia z Tradycją

19 grudnia w czwartek o godz. 13:00 , w Hali Namiotowej przy Centrum Kultury i Książki w Gościnie,  odbędzie się Wigilia z Tradycją. 

Będzie wspólne kolędowanie, wigilijny poczęstunek, występy artystyczne, ogłoszenie wyników konkursów (literackiego, plastycznego i kulinarnego), premiera gościńskiej piosenki świątecznej oraz zagroda św. Mikołaja z prawdziwym reniferem.

Serdecznie zapraszamy Wszystkich do uczestnictwa w tej wspólnej Wigilii. Spotkajmy się i bądźmy razem w tym szczególnie świątecznym czasie. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności