Jesteś tutaj:

Konkurs FIO 2017

Wydział Spraw Społecznych Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie serdecznie zaprasza Państwa ( Panie/Panowie Pełnomocnicy/urzędnicy ds. współpracy z organizacjami pozarządowym) na spotkanie informacyjne z przedstawicielami Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej dotyczące Konkursu FIO 2017 w ramach realizacji Programu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

 

Fundusz Inicjatyw Obywatelskich jest instrumentem programowym i finansowym zwiększającym dynamikę rozwoju społeczeństwa obywatelskiego oraz przejawem, wypracowanej w partnerstwie publiczno-społecznym, troski o rozwój aktywności obywatelskiej i potrzeby wzmocnienia miejsca i roli trzeciego sektora w realizacji zadań publicznych.

Spotkanie prowadzone przez ekspertów MRPiPS odbędzie się dnia 12 września 2016 r. w godzinach 10:00 - 13:00 w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie. Organizatorzy spotkania czekają na Państwa zgłoszenia wraz z podaną liczbą osób do dnia 9 września 2016 r. na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub faksem na numer: 91-43 35 531. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszenia.

Regulamin Konkursu FIO 2017 dostępny na www

Video

Linki

 
 
 
 
                           
                  
 
         
 
                   

                 
                 
  
 
 

Punkty Przedszkolne

Gościńskie Centrum Sportu

Dom Kultury w Gościnie na FB

Dom Kultury w Gościnie