Jesteś tutaj:

Klub zdrowego stylu życia w Robuniu

Stowarzyszenie „IMEJDA” w grudniu 2014 roku zrealizowało wniosek „Aktywny rodzic, aktywne dziecko – remont i wyposażenie Klubu zdrowego stylu życia w Robuniu” w ramach działania  Realizacja Lokalnej Strategii Rozwoju dla Małych projektów za pośrednictwem Stowarzyszenia LGD „Siła w Grupie”.


    W wyniku realizacji projektu zostały wyremontowane i wyposażone następujące pomieszczenia: sala zabaw, sala do ćwiczeń dla dorosłych, aneks kuchenny, wc, magazyn i wiatrołap. Klub bardzo spodobał się mieszkańcom i cieszy się ich dużym zainteresowaniem. Podczas, gdy rodzic korzysta z urządzeń do ćwiczeń, dziecko w pobliżu aktywnie spędza czas w sali zabaw wyposażonej w tzw. "małpi gaj" i basen z piłeczkami. Wspólne dbanie o zdrowy styl życia rodziców i dzieci, będzie okazją do rozwijania więzi rodzinnych i koleżeńskich. Na remont, zakup i montaż wyposażenia Stowarzyszenie wnioskowało o przyznanie pomocy w wysokości 80% wartości projektu.
    Dużą pomoc uzyskaliśmy również od Gminy Gościno, która przekazała dotację na wkład własny do projektu, za co serdecznie dziękujemy  Panu Burmistrzowi oraz Radnym Miasta Gościno.
    Aktualnie weryfikowany jest wniosek o płatność i oczekujemy na kontrolę i refundację zakontraktowanych środków wskazanych w umowie z Urzędem Marszałkowskim.

Zarząd Stowarzyszenia "IMEJDA"

 

Video

Linki

 
 
 
 
                           
                  
 
         
 
                   

                 
                 
  
 
 

Punkty Przedszkolne

Gościńskie Centrum Sportu

Dom Kultury w Gościnie na FB

Dom Kultury w Gościnie