Jesteś tutaj:

TERMOMODERNIZACJA WIELORODZINNYCH BUDYNKÓW MIESZKALNYCH

W związku z nowym podejściem do finansowania projektów w ramach funduszy Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020, Związek Miast i Gmin Dorzecza Parsęty przystąpił do opracowania Kontraktu Samorządowego, który integrował będzie wszystkie projekty inwestycyjne dotyczące m.in. termomodernizacji. Obszarem objętym Kontraktem Samorządowym, realizowanym przez Związek Miast i Gmin Dorzecza Parsęty są: Miasto i Gmina Kołobrzeg, Miasto i Gmina Białogard, Miasto i Gmina Karlino, Miasto i Gmina  Bobolice, Miasto i Gmina  Połczyn-Zdrój, Miasto i Gmina  Gościno, Miasto i Gmina Tychowo, Miasto i Gmina Świdwin,  Gmina Dygowo, Gmina Biesiekierz, Gmina  Rąbino, Gmina Rymań, Gmina Siemyśl, Gmina Sławoborze, Gmina Ustronie Morskie, Gmina Brzeżno (ks.gis.parseta.pl).


W ramach nowej perspektywy finansowej 2014-2020, istnieje możliwość otrzymania dotacji na działania związane z termomodernizacją budynków. Beneficjentami mogą być m.in. TBS, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe. Ujęcie w Kontrakcie Samorządowym zgłoszonych przez ww. podmioty propozycji projektów umożliwi otrzymanie dodatkowej punktacji na etapie aplikowania o środki.
Pod adresem ankiety.parseta.pl udostępniona została ankieta, za pomocą której mogą Państwo zgłosić propozycję projektu w zakresie termomodernizacji wielorodzinnych budynków mieszkalnych.
Wspólne propozycje projektów przyczynią się do stworzenia optymalnego programu rozwoju naszego regionu na najbliższe lata, czego konsekwencją będzie podnoszenie warunków i jakości życia wszystkich mieszkańców tego obszaru.
Więcej informacji na temat Kontraktu Samorządowego na stronie ks.parseta.org.pl i pod nr tel. +48 94 311 35 49 oraz w siedzibie biura Związku, przy ul. Szymanowskiego 17 w Karlinie.

Video

Linki

 
 
 
 
                           
                  
 
         
 
                   

                 
                 
  
 
 

Punkty Przedszkolne

Gościńskie Centrum Sportu

Dom Kultury w Gościnie na FB

Dom Kultury w Gościnie